دانلود پروژه تجزیه و تحلیل سیستم ها در سازمان
دانلود مقالات و پایان نامه ها و پروژه های رشته مدیریت و مهندسی صنایع

یک شنبه 29 آذر 1394
ن : علیرضا بشیری رضایی

دانلود پروژه تجزیه و تحلیل سیستم ها در سازمان

پروژه-تجزیه-و-تحلیل-سیستم-ها-در-سازمان
پروژه تجزیه و تحلیل سیستم ها در سازمان

با سلام   مژده ، مژده : گروه ما این بار برای شما دوستان و هموطنان عزیز ، پروژه تجزیه و تحلیل سیستم ها در سازمان را انتخاب کرده و در دسترس برای تهیه قرار داده است . اهمیت این موضوع مارا بر این داشت تا ما این پروژه را با تخفیف ویژه آماده و در اختیار شما قرار دهیم . هدف ما همیشه خدمت رسانی هرچه بهتر و صادقانه تر به شما هم میهنان عزیز است . امید است تا زحمات گروه ما برای شما یا نزدیکانتان ،مثمر ثمر واقع شود و توانسته باشیم خدمتی هر چند کوچک را با تهیه محصولات با تخفیف و قیمت های مناسب ، به شما ارائه داده باشیم . در ادامه می توانید توضیحات بیشتری را در مورد این محصول مشاهده نمائید:

فرمت فایل دانلودی: .doc
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 158
حجم فایل: 551
قیمت: : 15800 تومان

بخشی از متن:
بخشی از مقدمه:
براي آشنايي بيشتر با سيستم بايد ادبيات سيستم بررسي شود كه در ابتدا مختصري از تاريخچه جهان بيني هاي مربوطه را مياوريم و سپس به تعريف سيستم خواهيم پردا خت.
در تاريخ  بشر عمدتاً دو مسير فكري داشته است خط فكري اول بنامهاي اتميسم Atomism عنصر گرايي ELementalism و تجزيه گرايي Reducationism شناخته شده است و مسير دوم تفكرات بشري بنام هاي ارگانيكي organism و كل گرايي wholism معرفي شده اند اين دو طرز تفكر زير بناي تفكرات سيستمي يا جهان بيني سيستم هستند ...

عناوین مطالب:
فصل 1: تجزيه وتحليل  سيستم 
فصل 2: آشنايي با تجزيه و تحليل سيستمها (Analysis  Systems)
فصل 3: مراحل تجزيه وتحليل سيستم ها
فصل 4: جمع آوري، ثبت اطلاعات
فصل 5: تهيه، آزمايش، اَرزيابي و آماده كردن راه حل
فصل 6: تجزيه وتحليل اطلاعات راه حل
فصل 7: اجرا و استقرار طرح پيشنهادي
فصل 8: نظارت بر اجراي طرح و ارزيابي
فصل 9: تكنيك ها و فنون ساده سازي سيستم ها و روش ها
فص 10: تجزيه و تحليل طرح جا و مكان (LAY OUT STUDY)
فصل 11: كنترل فرم ها و نمونه ها
فصل 12: اندازه گيري كار يا كار سنجي
فصل 13: طراحي اوليه سيستم جديد

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
 


:: موضوعات مرتبط: رشته مهندسی صنایع، آموزشی - صنایع، مهندسی صنایع - متفرقه، ،
:: برچسب‌ها: دانلود پروژه تجزیه و تحلیل سیستم ها در سازمان , پروژه تجزیه و تحلیل سیستم ها در سازمان , تجزیه و تحلیل سیستم ها در سازمان , تحلیل سیستم ها در سازمان , سیستم ها در سازمان , دانلود پروژه سیستم ها در سازمان , پروژه سیستم ها در سازمان , سیستم ها در سازمان , دانلود پروژه تحلیل سیستم ها , پروژه تحلیل سیستم ها , دانلود پروژه مهندسی صنایع , پروژ] مهندسی صنایع , دانلود پروژه صنایع , پروژه صنایع ,


یک شنبه 25 آذر 1394
ن : علیرضا بشیری رضایی

دانلود پروژه درس ارزیابی کار و زمان شرکت ریسندگی خاتم

پروژه-درس-ارزیابی-کار-و-زمان-شرکت-ریسندگی-خاتم
پروژه درس ارزیابی کار و زمان شرکت ریسندگی خاتم

با سلام   مژده ، مژده : گروه ما این بار برای شما دوستان و هموطنان عزیز ، پروژه درس ارزیابی کار و زمان شرکت ریسندگی خاتم را انتخاب کرده و در دسترس برای تهیه قرار داده است . اهمیت این موضوع مارا بر این داشت تا ما این پروژه را با تخفیف ویژه آماده و در اختیار شما قرار دهیم . هدف ما همیشه خدمت رسانی هرچه بهتر و صادقانه تر به شما هم میهنان عزیز است . امید است تا زحمات گروه ما برای شما یا نزدیکانتان ،مثمر ثمر واقع شود و توانسته باشیم خدمتی هر چند کوچک را با تهیه محصولات با تخفیف و قیمت های مناسب ، به شما ارائه داده باشیم . در ادامه می توانید توضیحات بیشتری را در مورد این محصول مشاهده نمائید:

فرمت فایل دانلودی: .docx
فرمت فایل اصلی: docx
تعداد صفحات: 23
حجم فایل: 439
قیمت: : 10000 تومان

بخشی از متن:
مقدمه:
ما در این تحقیق به دنبال بررسی روش تولید و نحوه انجام عملیات ها در شرکت ریسندگی خاتم به منظور بهبود این روش ها و فعالیت ها بر اساس اصول و فنون ارزیابی کار و زمان هستیم. در این راستا و طبق مطالعات انجام شده فرایند تولید در این شرکت به شرح زیر است:  
«مواد اولیه تولید نخ BCF گرانول است ، گرانول ها در گودالی به عمق 4 متر ریخته شده و سپس توسط دستگاه BCF مکش می شود. در آنجا با رنگدانه مخلوط می شود و مسیری را طی می کند تا شکل اصلی خود را به دست آورده و در نهایت توسط دستگاه دور دوک ها پیچیده می شود. سپس نخ ها به دستگاه تاب انتقال داده می شود تا با تابیده شدن مقاومت بیشتری پیدا کند و در نهایت در به منظور مقاوم سازی بیشتر به دستگاه  HEAT SET  منتقل می شوند.»
همچنین در طی مراجعات حضوری به این واحد صنعتی نقشه جانمایی وجزیات دقیق تری از نحوه تولید به دست آمد که مبنای ترسیم نمودار ها و جداول مختلف ارزیابی کار و زمان قرار گرفت. پس از رسم نمودارها به منظور افزایش میزان بهره وری و کاهش هزینه ها اصلاحاتی در نحوه جانمایی و روش های انجام فعالیت ها صورت گرفت. که این مراحل به همراه نمودارها در فصل های 1و2 این پژوهش مورد بررسی قرار گرفته است.

فهرست مطالب:
مقدمه    
فصل اول    
نمودار جریان    
طرح جانمایی    
نمودار جریان فرایند    
نمودار از- به    
نمودار opc    
فصل دوم    
طرح جانمایی (اصلاحی)    
نمودار جریان (اصلاحی)    
نمودار جریان فرایند (اصلاحی)    
نمودار از- به (اصلاحی)    
نمودار opc (اصلاحی)    
نتیجه گیری  


دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
 


:: موضوعات مرتبط: رشته مهندسی صنایع، آموزشی - صنایع، مهندسی صنایع - متفرقه، ،
:: برچسب‌ها: دانلود پروژه درس ارزیابی کار و زمان شرکت ریسندگی خاتم , پروژه درس ارزیابی کار و زمان شرکت ریسندگی خاتم , درس ارزیابی کار و زمان شرکت ریسندگی خاتم , ارزیابی کار و زمان شرکت ریسندگی خاتم , کار و زمان شرکت ریسندگی خاتم , دانلود پروژه درس ارزیابی کار , پروژه درس ارزیابی کار , دانلود پروژه درس ارزیابی زمان , پروژه درس ارزیابی زمان , درس ارزیابی زمان , دانلود پروژه درس ارزیابی کار و زمان , پروژه درس ارزیابی کار و زمان , درس ارزیابی کار و زمان , دانلود پروژه ارزیابی کار و زمان , پروژه ارزیابی کار و زمان , دانلود پروژه درس ارزیابی کار و زمان شرکت ریسندگی , پروژه درس ارزیابی کار و زمان شرکت ریسندگی , درس ارزیابی کار و زمان شرکت ریسندگی , ارزیابی کار و زمان شرکت ریسندگی ,


یک شنبه 21 آذر 1394
ن : علیرضا بشیری رضایی

دانلود راهنمای پایان نامه برنامه ریزی احتیاجات مواد (MRP)

پایان-نامه-برنامه-ریزی-احتیاجات-مواد-(mrp)
راهنمای پایان نامه برنامه ریزی احتیاجات مواد (MRP)

با سلام   مژده ، مژده : گروه ما این بار برای شما دوستان و هموطنان عزیز ، راهنمای پایان نامه برنامه ریزی احتیاجات مواد (MRP) را انتخاب کرده و در دسترس برای تهیه قرار داده است . اهمیت این موضوع مارا بر این داشت تا ما این راهنمای پایان نامه را با تخفیف ویژه آماده و در اختیار شما قرار دهیم . هدف ما همیشه خدمت رسانی هرچه بهتر و صادقانه تر به شما هم میهنان عزیز است . امید است تا زحمات گروه ما برای شما یا نزدیکانتان ،مثمر ثمر واقع شود و توانسته باشیم خدمتی هر چند کوچک را با تهیه محصولات با تخفیف و قیمت های مناسب ، به شما ارائه داده باشیم . در ادامه می توانید توضیحات بیشتری را در مورد این محصول مشاهده نمائید:

فرمت فایل دانلودی: .docx
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 54
حجم فایل: 485
قیمت: : 10000 تومان

بخشی از متن:
چکیده:
نگهداری موجودی مواد یا کمبود آن در صنایع مختلف، هزینه های هنگفتی به شرکت های تولیدی به خصوص در صنایع تولید انبوه تحمیل می کند و مدیران را به تفکر بیشتر در جهت یافتن راهکار بهینه ای برای مقابله با این معضل وا داشته است. اصلی ترین دستاورد یک سیستم برنامه ریزی احتیاجات مواد (MRP) برنامه ریزی تولید قطعات وتامین مواد به صورتی که خط تولید قادربه تولید، مقادیر مورد نیاز در زمان مورد نیاز باشد، است. زمان بندی مناسب برای خرید مواد مورد نیاز از یک طرف و صدور سفارشات به موقع برای تولید قطعات ازطرف دیگر منجر به دسترسی قابل اطمینان به مواد مورد نیاز در خط تولید و تحویل به موقع محصولات براساس برنامه جامع تولید می شود. درصورت پیاده سازی موفق، سیستم برنامه ریزی احتاجات مواد می تواند هزینه های کلی موجودی را بطور قابل توجهی کاهش دهد.برنامه ریزی احتیاجات مواد یا همان MRP درواقع مقدار صحیح، تاریخ نیاز و برنامه ریزی زمانهای سفارشات برای تک تک زیر مجموعه ها، قطعات و مواد اولیه موردنیاز تولید در لیست MPS را ارائه می دهد. سیستم برنامه ریزی منابع مواد نرم افزاری است که برای مدیریت یک فرآیند تولید بکار گرفته می شود. هدف این سیستم کاهش نقدینگی مورد نیاز برای یک سازمان تولیدکننده می باشد. بدین ترتیب سود حاصل از سرمایه گذاری افزایش می یابد. در سازمان های تولید کننده مبالغ هنگفتی از نقدینگی در انبارسازی قطعات در حین ساخت و در انتظار برای اسمبل شدن درگیر می شوند. برنامه ریزی منابع مواد سعی در به حداقل رساندن این نقدینگی دارد. ایده اصلی در برنامه ریزی منابع مواد به این ترتیب است. گروه فروش و بازاریابی تعداد محصولاتی که در آینده به فروش خواهد رساند را پیشبینی می کند. نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان بر مبنای زمان پیشبینی شده برای ساخت محصولات زمان آغاز تولید را تعیین می نماید. آنگاه سیستم هر یک از محصولات را بر مبنای درخت محصول ارایه شده توسط کارشناسان تولید به قطعات آن تجزیه می کند. زمان سفارش قطعات بر مبنای زمان مورد نیاز برای دریافت آنها تعیین می شود. در نهایت جریان نقدینگی مورد نیاز بر مبنای زمان های تعیین شده برای سفارش، اسمبل کردن و تحویل تعیین می گردد. سیستم برنامه ریزی منابع سازمان می تواند قطعات مورد نیاز برای تحویل یک سفارش را به تولید کننده اعلام کند. بدین ترتیب اگر سفارش پر سودی تنها منتظر دریافت چند قطعه کم ارزش باشد می توان برای تهیه هر چه سریعتر قطعات مورد نیاز اقدام کرد. MRP با حلقه بسته، مرحله منطقی تحول MRP بودکه منجر به یک سیستم کنترلی تولید گرد.MRP با حلقه بسته شامل برنامه ریزی احتیاجات ظرفیتی وفیدبک کنترل کننده میزان پیشرفت برنامه تولید است. این نوع MRP،زمان بندی اصلی تولید را به فرآیند برنامه ریزی اتصال می دهد.MRP با حلقه بسته از برنامه احتیاجات مواد استفاده کرده و آنرا به برنامه نیازمندیهای ظرفیتی تبدیل می‌نماید. سپس میزان منابع مورد نیاز برای احتیاج MPS وMRP با ظرفیت در دسترس مقایسه می شود تا عملی بودن برنامه بررسی گردد.به محض دست یابی به یک برنامه قابل انجام، کنترل تولید در سطح کارگاه و نیز کنترل خرید به مورد اجرا گذارده می شوند. در این مرحله، عملکردهای واقعی تولید وتأمین مواد اندازه گیری می شوند و با برنامه مقایسه می گردند(حلقه بسته می شود). این فیدبک باعث می شود تا مدیریت قادر باشد تشخیص دهد که آیا نیاز به اقدامات اصلاحی وجود دارد یا خیر.
ابزاری است برای مدیریت، پیش بینی و کنترل کردن منابع یک شرکت ومحلهای سرمایه گذاری عملیاتی شرکت به عنوان یک مفهوم که روی یکپارچگی عملیات تولیدی تأکید دارد، MRP-II  شامل ابزارها و فرآیندهایی است که بتوانند تقاضا را به برنامه تولید معقول تبدیل نمایند. MRP-II شامل فعالیتهای خرید، برنامه ریزی ظرفیت وزمان بندی اصلی و نیزبرنامه ریزی تولیدوموجودی نیز می باشد. بزرگترین مزیت  MRP-II، توانایی آن در کنترل کردن تمامی منابع تولیدی سازمان است.
کمپانی IBM به عنوان اولین شرکتی که هم استفاده کننده و هم فروشنده MRP-II بود هم IBM و هم دیگر شرکت های استفاده کننده از آن، گزارش دادند که توانسته اند به کمک  MRP-II  سطح موجودیهای خود را تا حد 65 درصد یا بیشتر کاهش دهند. با توجه به توانایی هایMRP-II، هم اینک سئوال اصلی این است که آیا MRP-II قادرخواهد بود تا خود را با مفاهیم جدید در تولید نظیر هوش مصنوعی، انطباق دهد؟ و آیااین انطباق ها باعث نخواهند شد تا MRP-II به چیزی غیر از انچه که امروز هست تبدیل گردد؟ مطمئناً II MRP- باید تغییر نماید. و اصولاً می باید MRP-II را نه به صورت مستقل بلکه به عنوان بخشی از یک سیستم بزرگ تر یکپارچه کامپیوتری دید.
لازم به ذکر است که پس از انجام MRP، خروجی این برنامه ریزی، میزان و زمان انجام سفارشات خرید را مشخص می نماید به این ترتیب وبا داشتن قیمتهای خرید سازمان قادرخواهدشد، به راحتی پیش بینی یا محاسبه نماید که چه وقت وچه مقدار پرداخت خواهد داشت.  به همین ترتیب با ارائهMRP  به سیستم برنامه ریزی ظرفیت اطلاعاتی در مورد سطوح استخدام، اضافه کاری، استفاده از ظرفیت پیمانکاری ونظایر آن بدست  خواهد آمد که از این اطلاعات نیز می توان هزینه های دیگری مربوط به این اطلاعات ( نظیر حقوق، دستمزد، پرداختهای آتی و…) را مشخص نمود، از سوی دیگر با توجه به اطلاعات مربوط به مقدار و زمان تحویل محصولات به مشتریان براحتی درآمدهای آتی سازمان و با دقت بالایی قابل پیش بینی میگردد.

فهرست مطالب:
چکیده
فصل اول: کلیات کار
1-1-  بیان مسلئه 
١-2- تاریخچه برنامه ریزی احتیاجات 
١-3- اهداف مطالعاتی 
١-4- حدود مطالعاتی 
فصل دوم: مفاهیم MRP 
٢-١- تعریف MRP و جایگاه آن 
٢-٢- نتیجه گیري از اهداف MRP 
٢-٣- عملكرد MRP
٢-٣-١- طراحی MPS  
٢-٣-٢-فهرست مواد اولیه قطعات (BOM)   
٢-٣-٣- فهرست موجودی انبار 
٢ - ۴- دیدگاههای MRP  
٢-۵- ورودیها و خروجیهای MRP 
2-6- محاسن و محدویتهای MRP
٢-٧- عوامل برنامه ریزی مؤثر MRP 
٢-٧-١- فاصله زمانی تحویل 
٢-٧-٢- ذخیره اطمینان در MRP 
٢-٧-٣- سیاست سفارش دهی درMRP  
فصل سوم: ارتباط MRP با MRP-II 
٣-١ -رابطه MRP و MRP-II
٣-٢ - توسعه  MRP به  MRP-II 
٣-٣ - اصول واهداف سیستم MRP-II 
٣-۴- MRP مدار بسته در سیستمهای MRP-II
٣-۵- بخشهای وظیفه ای MRP-II در مقایسه با MRP
٣-۵-١- كنترل سطوح كارگاهی 
٣-۵-٢- مالي و حسابداری 
٣-۵-٣ -خرید 
٣-۵-۴- بازاریابی 
٣-۵-۵- مهندسی  
٣-۵-۶- توزیع 
٣-۶- محدودیتهای سیستم MRP-II در مقایسه با سیستم MRP 
٣-٧- اجزاء سیستمهای MRP-II 
٣-٨- سیستمهای MRP 
٣-٩- ارزيابي عملکردهای مديريت 
٣-٩-١- مقدمه 
٣-٩-٢- تقویت كار 
٣-٩-٣- TQM 
٣-٩-۴- JIT 
٣-٩-۵ - تکنولوژی توليد بهينه شده روش OPT 
فصل: چهارم نتایج
۴-١- نتیجه گیری 
۴-٢- تعاریف و اصطلاحات 
۴-٣- فهرست منابع

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
 


:: موضوعات مرتبط: رشته مهندسی صنایع، مقالات صنایع، آموزشی - صنایع، مهندسی صنایع - متفرقه، پروژه های متفرقه، ،
:: برچسب‌ها: دانلود پایان نامه برنامه ریزی احتیاجات مواد (MRP) , پایان نامه برنامه ریزی احتیاجات مواد (MRP) , برنامه ریزی احتیاجات مواد (MRP) , احتیاجات مواد (MRP) , دانلود پایان نامه برنامه ریزی احتیاجات مواد , پایان نامه برنامه ریزی احتیاجات مواد , برنامه ریزی احتیاجات مواد , دانلود پایان نامه برنامه ریزی , پایان نامه برنامه ریزی , دانلود پایان نامه مهندسی صنایع , پایان نامه مهندسی صنایع , دانلود پایان نامه صنایع , پایان نامه صنایع , دانلود راهنمای پایان نامه مهندسی صنایع,


یک شنبه 17 آذر 1394
ن : علیرضا بشیری رضایی

دانلود پروژه درس ارزیابی کار و زمان در شرکت آذربان

پروژه-درس-ارزیابی-کار-و-زمان-در-شرکت-آذربان
پروژه درس ارزیابی کار و زمان در شرکت آذربان

با سلام   مژده ، مژده : گروه ما این بار برای شما دوستان و هموطنان عزیز ، پروژه درس ارزیابی کار و زمان در شرکت آذربان را انتخاب کرده و در دسترس برای تهیه قرار داده است . اهمیت این موضوع مارا بر این داشت تا ما این پروژه را با تخفیف ویژه آماده و در اختیار شما قرار دهیم . هدف ما همیشه خدمت رسانی هرچه بهتر و صادقانه تر به شما هم میهنان عزیز است . امید است تا زحمات گروه ما برای شما یا نزدیکانتان ،مثمر ثمر واقع شود و توانسته باشیم خدمتی هر چند کوچک را با تهیه محصولات با تخفیف و قیمت های مناسب ، به شما ارائه داده باشیم . در ادامه می توانید توضیحات بیشتری را در مورد این محصول مشاهده نمائید:

فرمت فایل دانلودی: .pdf
فرمت فایل اصلی: pdf
تعداد صفحات: 66
حجم فایل: 1048
قیمت: : 10000 تومان

بخشی از متن:
توضیحات:
ارزیابی کار و زمان از زیربنایی ترین و اساسی ترین دروس رشته مهندسی صنایع و پیش نیاز یک شاخه مهم از دروس این رشته، طرح ریزی واحد های صنعتی می باشد. دانشی است که در کلیه واحدهای تولیدی و صنعتی و حتی خدماتی جهت بالابردن بهره وری در فرآیند, مورد نیاز مهندسین صنایع می باشد.

فهرست مطالب:
 قدم اول: معرفی موسسه
1- تاریخچه موسسه
2- چارت سازمانی کارخانه
3- ترکیب نیروی انسانی برحسب سن ، تحصیلات و تجربه
4- معرفی عمومی محصولات و کاربرد آنها و بازارهای مصرف و جانمایی کلی کارخانه
قدم دوم: انتخاب محصول
1- معرفی محصول
2- منحنی عمر محصول
3- نقشه فنی محصول و عکس از کل قطعات محصول و نقشه انفجاری
قدم سوم: مستندسازی فرایند ساخت مونتاز محصول
1- لیست مواد اولیه موردنیاز
2- لیست قطعات محصول موردنظر
3- لیست ماشین‌آلات برای محصول موردنظر
4- لیست ابزالات و ملزومات برای محصول
5- جدول فرایند عملیات: شرح عملیات، ماشین مورد نیاز، تعداد ماشین مورد نیاز ، تعداد کارگر مورد نیاز برای عملیات وغیره
6- نمودار مونتاژ محصول
7- نمودار تقدم و تاخر
8- جدول تقدم وتاخر
9- نمودار فرایند عملیات محصول (opc)
10-  جدول فعالیت دستها برای 5 اپراتور مونتاژ، 5 اپراتوربازرسی و 5 اپراتور ساخت
11- نمودار انسان- ماشین
12- دیاگرام جریان محصول
13- نمودار رابطه فعالیتهای گروهی
14- جدول از- به
15- نمودار رابطه فعالیتها
قدم چهارم: انتخاب مسئله (مشکل) و ارائه راه حلهای بهبود
1- تعریف مشکلات و مسائل موجود در فرایند ساخت و مونتاژ محصول
2- نمودار انسان- ماشین بهبود یافته عملیات ریخته گری و تراشکاری
3- جدول فعالیت دستها (بهبودیافته)
الف) عملیات بازرسی ریخته‌گری فلنچ
ب) عملیات بازرسی رنگ
ج) عملیات بازرسی شستشو
د) عملیات مونتاژ عصایی (بهبود یافته)
ه) جدول فعالیت دستها برای آماده سازی لوله سر مشعل  (بهبود یافته)
4- نمودار از- به بهبودیافته
قدم پنجم: زمان سنجی
1- زمان سنجی به روش stopwatch: مراحل زمان سنجی برای 5 مورد
2- زمان سنجی به روش MTMI
3- زمان سنجی به روش Basic most

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
 


:: موضوعات مرتبط: رشته مهندسی صنایع، آموزشی - صنایع، مهندسی صنایع - متفرقه، ،
:: برچسب‌ها: دانلود پروژه درس ارزیابی کار و زمان در شرکت آذربان , پروژه درس ارزیابی کار و زمان در شرکت آذربان , درس ارزیابی کار و زمان در شرکت آذربان , ارزیابی کار و زمان در شرکت آذربان , کار و زمان در شرکت آذربان , دانلود پروژه ارزیابی کار در شرکت آذربان , پروژه ارزیابی کار در شرکت آذربان , ارزیابی کار در شرکت آذربان , کار در شرکت آذربان , دانلود پروژه ارزیابی زمان در شرکت آذربان , پروژه ارزیابی زمان در شرکت آذربان , ارزیابی زمان در شرکت آذربان , زمان در شرکت آذربان , دانلود پروژه درس ارزیابی کار و زمان , پروژه درس ارزیابی کار و زمان , درس ارزیابی کار و زمان ,


یک شنبه 13 آذر 1394
ن : علیرضا بشیری رضایی

دانلود پروژه ﻃﺮح ریزی واحدهای صنعتی در کاخانه تولید پلوپز (شرکت والا صنعت)

پروژه-ﻃﺮح-ریزی-واحدهای-صنعتی-در-کاخانه-تولید-پلوپز-(شرکت-والا-صنعت)
پروژه ﻃﺮح ریزی واحدهای صنعتی در کاخانه تولید پلوپز (شرکت والا صنعت)

با سلام   مژده ، مژده : گروه ما این بار برای شما دوستان و هموطنان عزیز ، پروژه ﻃﺮح ریزی واحدهای صنعتی در کاخانه تولید پلوپز (شرکت والا صنعت) را انتخاب کرده و در دسترس برای تهیه قرار داده است . اهمیت این موضوع مارا بر این داشت تا ما این پروژه را با تخفیف ویژه آماده و در اختیار شما قرار دهیم . هدف ما همیشه خدمت رسانی هرچه بهتر و صادقانه تر به شما هم میهنان عزیز است . امید است تا زحمات گروه ما برای شما یا نزدیکانتان ،مثمر ثمر واقع شود و توانسته باشیم خدمتی هر چند کوچک را با تهیه محصولات با تخفیف و قیمت های مناسب ، به شما ارائه داده باشیم . در ادامه می توانید توضیحات بیشتری را در مورد این محصول مشاهده نمائید:

فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: docx
تعداد صفحات: 71
حجم فایل: 9701
قیمت: : 10000 تومان

بخشی از متن:
بخشی از چکیده:
استقرار درست اجزاء فيزيكي فعاليتهاي صنعتي همواره با روشهاي انتقال مواد در ارتباط است و از همين رو طراحي كارخانه و انتقال مواد به دو مفهوم تبديل شده اند كه همواره در كنار هم و با هم مطرح ميگردند.
با وجود اين در سالهاي اخير كه ميدان ديد مهندسي صنايع وسعت بيشتري يافته است به تدريج اين نتيجه گيري واضح تر مي گردد كه هر فعاليت غيرصنعتي ديگري نيز به هر حال به اجزاء و وسايلي احتياج دارد؛ و چگونگي چيدن اين وسايل را غالباً ميتوان به كمك همان اصول و رويه هايي كه در اصل به منظور طراحي كارخانه مدون شده اند طرح ريزي نمود. تفكر در اين مسير بود كه مهندس صنايع را به فكر انداخت تا از روش شناسي خود به منظور طراحي هر مجموعه ،خواه صنعتي و خواه غيرصنعتي بهره بگيرد، به طوري كه امروز طراحي كارخانه به مفهومي تبديل شده كه در تعيين چگونگي استقرار اجزاء فيزيكي يك انبار اداره پست، فروشگاه، رستوران، بيمارستان، خانه، و كارخانه به نسبتي كم و بيش يكسان كاربرد دارد.
هدف كلي از هر مطالعهاي كه به منور طرح ريزي صورت گيرد، تعيين وروديهاي مورد نظر و طراحي صحيح استقرار اجزاء فيزيكي است، به نحوي كه وروديهاي به كارآئي مطلوب از وسايل بگذرند و با انجام فرايندهاي لازم به خروجيهاي مورد نظر تبديل گردند.
فرايند كه در تعبير صنعتي به معني همان توليد به كار ميرود، علي القاعده به تعدادي ايستگاه كار، ماشين آلات و تجهيزات، و ساير ابزارآلات احتياج دارد، تا داده ها را به ستاده ها تبديل نمايد، يك نكته را هم نبايد فراموش كرد كه طراحي كارخانه به معني طراحي ساختمان كارخانه نيست، زيرا ساختمان كارخانه به معني پوششي كه به دو رو در بالاي كارخانه كشيده مي شود توسط مهندسين معمار طراحي ميگردد.

فهرست مطالب:
چکيده
تاريخچه سازمان
محصولات قابل ارائه
چارت سازماني
تعداد کارکنان
ظرفيت توليد کارخانه
روشهاي توليد کارخانه
مساحت کارخانه و اندازه سالن ها و سوله ها
تعداد شيفت هاي کاري
تأمين کنندگان مواد اوليه
عکس محصول مورد نظر
معرفي محصول
ميزان توليد محصول
ميزان واردات و صادرات محصول
براورد تقاضاي محصول
سهم قابل كسب از بازار
درخت محصول
درخت محصول اصلاح شده
مشخصات فني محصول بهمراه عکس
شکل مونتاﮊشده ي محصول
ليست قطعات
ليست مواد اوليه
ليست ماشين الات
نمودارهاي فرايند عمليات
برآورد تعداد ماشین آلات
جانمايي دستگاه ها ومشخص کردن عمليات ها
كروكي بخش توليد (برشكاري , خم كاري، پرس كاري , جوشكاري)
كروكي بخش توليد (شستشو و پخت)
کروکي بخش مونتاﮊ و انبار نهايي
نمودار OPC
نمودار FPC
نمودار فرايند جريان

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
 


:: موضوعات مرتبط: رشته مهندسی صنایع، مقالات صنایع، آموزشی - صنایع، ،
:: برچسب‌ها: دانلود پروژه ﻃﺮح ریزی واحدهای صنعتی در کارخانه تولید پلوپز (شرکت والا صنعت) , پروژه ﻃﺮح ریزی واحدهای صنعتی در کارخانه تولید پلوپز (شرکت والا صنعت) , ﻃﺮح ریزی واحدهای صنعتی در کارخانه تولید پلوپز (شرکت والا صنعت) , واحدهای صنعتی در کارخانه تولید پلوپز (شرکت والا صنعت) , دانلود پروژه ﻃﺮح ریزی کارخانه تولید پلوپز , پروژه ﻃﺮح ریزی کارخانه تولید پلوپز , ﻃﺮح ریزی کاخانه تولید پلوپز , کارخانه تولید پلوپز , دانلود طرح تولید پلوپز , دانلود طرح تولیدی کارخانه پلوپز , طرح تولیدی کارخانه پلوپز , دانلود پروژه ﻃﺮح ریزی واحدهای صنعتی در کارخانه , پروژه ﻃﺮح ریزی واحدهای صنعتی در کارخانه , ﻃﺮح ریزی واحدهای صنعتی در کارخانه , واحدهای صنعتی در کارخانه ,


یک شنبه 9 آذر 1394
ن : علیرضا بشیری رضایی

دانلود پاورپوینت تولید کامپوزیت سنگ (پانل سنگی)

پاورپوینت-تولید-کامپوزیت-سنگ-(پانل-سنگی)
پاورپوینت تولید کامپوزیت سنگ (پانل سنگی)

با سلام   مژده ، مژده : گروه ما این بار برای شما دوستان و هموطنان عزیز ، پاورپوینت تولید کامپوزیت سنگ (پانل سنگی) را انتخاب کرده و در دسترس برای تهیه قرار داده است . اهمیت این موضوع مارا بر این داشت تا ما این پاورپوینت را با تخفیف ویژه آماده و در اختیار شما قرار دهیم . هدف ما همیشه خدمت رسانی هرچه بهتر و صادقانه تر به شما هم میهنان عزیز است . امید است تا زحمات گروه ما برای شما یا نزدیکانتان ،مثمر ثمر واقع شود و توانسته باشیم خدمتی هر چند کوچک را با تهیه محصولات با تخفیف و قیمت های مناسب ، به شما ارائه داده باشیم . در ادامه می توانید توضیحات بیشتری را در مورد این محصول مشاهده نمائید:

فرمت فایل دانلودی: .rar
فرمت فایل اصلی: pptx
تعداد صفحات: 30
حجم فایل: 824
قیمت: : 7500 تومان

بخشی از متن:
مقدمه:
استاندارد شدن مصالح ساختمان، صرفه جویی در انرژی، کم کردن هزینه های اضافی، stone-composite سرعت عمل و چندین مزایای مثبت دیگر که موجب پیشرفت و ارتقاء استفاده صنعتی از تولید سنگهای معدنی طبیعی در کشور می شود. از ویژگی ها و خصوصیات برتر ورق های سنگی نازک تقویت شده (کامپوزیت سنگ) که با روش و هماهنگی صنعتی شدن مصالح ساختمان سبک و اقتصادی بودن آن می توان به ذکر چند نمونه اشاره نمود:
وزن سبک، غیر قابل اشتعال، سخت و مستحکم، قابل مونتاژ از قبل، قابل برشکاری و سوارخکاری در هنگام اجرای عملیات نصب، ضد سرعت عمل و سادگی نصب،  ضد رطوبت و فرسایش، قابل نصب بر روی مصالح و اتصالات زیر سازی متنوع، ابعاد و اندازه های بزرگ، کمک به استاندارد شدن مصالح سبک ساختمانی و خود محصول، ایجاد مشاغل جدید
قابل ذکر می باشد استفاده از سنگ های طبیعی و متنوع مثل گرانیت، مرمر، تراورتن، سنگهای آهکی مرمریت، ماربل، چینی و کریستال قابل برش و استفاده برای ساخت محصول کامپوزیت سنگ می باشد. طراحی جدید ماشین آلات که توان و تکنیک برش نازک سنگهای طبیعی به قطر 3-5 میلی متر را داشته باشد موجب دگرگونی در عرصه تولید و ساخت فرآورده  جدید ورقهای نازک شده سنگ به کمک تقویت صفحه های فویل آلمینیومی ماشین کاری شده که مقاومت و سختی بسیار زیادی به سطح ورقهای نازک میدهد و به طور قابل ملاحظه باعث تولید ابعاد بزرگ به طول 2450-1250 میلی متر که ورقهای سنگی کاملأ یک تکه و کاملأ صاف و پولیش شده بدون انحناء قابل تولید و ساخت می باشد.

فهرست مطالب:
مقدمه
پانل سنگی چیست؟
چرا استفاده از سنگ سنتی؟
مزایای پانل های سنگی
دستور العمل نصب
مراقبت سنگ
سیستم های سنگی نازک LLC
نمایه پنل
آزمونگری یا تستینگ در برابر بار باد
آزمون تاثیر یا impakt
سیستم خارجی یا اکستریور وال سیستم TS100
مزایای سیستم دیوار داخلی TS200
پنل های سنگی  استون پلای یا سنگ رشته ای ترکیب های ویژه
منبع

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
 


:: موضوعات مرتبط: رشته مهندسی صنایع، مقالات صنایع، آموزشی - صنایع، مهندسی صنایع - متفرقه، ،
:: برچسب‌ها: دانلود پاورپوینت تولید کامپوزیت سنگ (پانل سنگی) , پاورپوینت تولید کامپوزیت سنگ (پانل سنگی) , تولید کامپوزیت سنگ (پانل سنگی) , کامپوزیت سنگ (پانل سنگی) , دانلود پاورپوینت تولید کامپوزیت سنگ , پاورپوینت تولید کامپوزیت سنگ , تولید کامپوزیت سنگ , کامپوزیت سنگ , دانلود پاورپوینت تولید کامپوزیت پانل سنگی , پاورپوینت تولید کامپوزیت پانل سنگی , تولید کامپوزیت پانل سنگی , کامپوزیت پانل سنگی , دانلود پروژه مهندسی صنایع , پروژه مهندسی صنایع , دانلود پروژه صنایع , پروژه صنایع ,


شنبه 5 آذر 1394
ن : علیرضا بشیری رضایی

مقاله مهارت های مدیریتی کسب و کار و کارآفرینی

مهارت های مدیریتی کسب و کار و کارآفرینی

با سلام خدمت شما دوستان عزیز و محترم . گروه ما این بار برای شما مقاله مهارت های مدیریتی کسب و کار و کارآفرینی را آماده نموده و در دسترس شما جهت تهیه هرچه آسان تر قرار داده است . اهمیت این مطلب ما را بر این داشت تا ما این مقاله را با وسواس فراوان جدا کرده و با تخفیفی ویژه در اختیار شما قرار دهیم. هدف ما همیشه خدمت رسانی هرچه بهتر و صادقانه تر به شما هم میهنان عزیز است. امید است تا زحمات گروه ما که از فارغ التحصیلان برتر دانشگاهی تشکیل شده است، برای شما یا نزدیکانتان مثمر ثمر واقع شده و توانسته باشیم خدمتی هر چند کوچک را با تهیه محصولات با تخفیف و قیمت های مناسب ، به شما ارائه داده باشیم . در ادامه می توانید توضیحات بیشتری را در مورد این محصول مشاهده نمائید:

مهارت-های-مدیریتی-کسب-و-کار-و-کارآفرینیمهارت های مدیریتی کسب و کار و کارآفرینی ؛ مطلب علمی آموزشی مناسب مقاله رشته مهندسی صنایع و پروژه و تحقیق مدیریت و چالش ها و مهارتهای کسب و کار و کارآفرینی هم هست برای دانلود در 25 صفحه مهیا شده است.دانلود فایل

 


:: برچسب‌ها: دانلود مقاله مهارت های مدیریتی کسب و کار و کارآفرینی , مقاله مهارت های مدیریتی کسب و کار و کارآفرینی , دانلود مقاله مهارت های مدیریتی کسب و کار , مقاله مهارت های مدیریتی کسب و کار , مهارت های مدیریتی کسب و کار , دانلود مقاله مهارت های مدیریتی , مقاله مهارت های مدیریتی , دانلود مقاله مدیریت , دانلود مقاله مدیریت مهارت , مقاله مدیریت مهارت , دانلود مقاله مدیریت کارآفرینی , مقاله مدیریت کارآفرینی , مدیریت کارآفرینی , دانلود مقاله کارآفرینی , مقاله کارآفرینی ,


شنبه 1 آذر 1394
ن : علیرضا بشیری رضایی

دانلود مقاله مدیریت کسب و کار

مدیریت کسب و کار

با سلام خدمت شما دوستان عزیز و محترم . گروه ما این بار برای شما مقاله مدیریت کسب و کار را آماده نموده و در دسترس شما جهت تهیه هرچه آسان تر قرار داده است . اهمیت این مطلب ما را بر این داشت تا ما این مقاله را با وسواس فراوان جدا کرده و با تخفیفی ویژه در اختیار شما قرار دهیم. هدف ما همیشه خدمت رسانی هرچه بهتر و صادقانه تر به شما هم میهنان عزیز است. امید است تا زحمات گروه ما که از فارغ التحصیلان برتر دانشگاهی تشکیل شده است، برای شما یا نزدیکانتان مثمر ثمر واقع شده و توانسته باشیم خدمتی هر چند کوچک را با تهیه محصولات با تخفیف و قیمت های مناسب ، به شما ارائه داده باشیم . در ادامه می توانید توضیحات بیشتری را در مورد این محصول مشاهده نمائید:

مدیریت-کسب-و-کارمدیریت کسب و کار ؛ مطلب علمی آموزشی مناسب مقاله رشته مهندسی صنایع و پروژه و تحقیق مدیریت و چالش ها و مهارتهای کسب و کار و کارآفرینی هم هست برای دانلود در 18 صفحه مهیا شده است.دانلود فایل

 


:: موضوعات مرتبط: رشته مدیریت، آموزشی - مدیریت، مدیریت - متفرقه، ،
:: برچسب‌ها: دانلود مقاله مدیریت کسب و کار , مقاله مدیریت کسب و کار , مدیریت کسب و کار , دانلود مقاله مدیریت , مقاله مدیریت , دانلود تحقیق مدیریت , ,